Ödeme Noktaları

SONET, Türkiye'nin her ilindeki geniş ödeme noktası ağıyla hizmet vermektedir.

Ödeme Noktaları
Gişe
Otomatik Ödeme
İnternet Şubesi
ATM
Telefon Bankacılığı
Nakit
K. Kartı
Hesap
K. Kartı
www.sonet.com.tr
EVET EVET
0 850 277 6638 SONET Müşteri Hizmetleri
EVET
Türk Telekom Ofisleri
EVET EVET
Sonet Bayileri
EVET EVET
PTT Şubeleri
EVET EVET EVET
Faturamatik
EVET EVET
T. İş Bankası A.Ş.
EVET EVET EVET EVET EVET EVET
Yapı ve Kredi Bankası A.Ş.
EVET EVET EVET EVET EVET EVET
Akbank T.A.Ş.
EVET EVET EVET EVET EVET EVET
Vakıflar Bankası.
EVET EVET EVET EVET EVET EVET


Faturalarınızı, Yetkili Ödeme Merkezi, Kolay Vezne, Faturavizyon ve Faturamatik noktalarından 1 TL işlem ücreti karşılığında ödeyebilirsiniz.


(*) PTT Şubeleri ve işaretli bankaların gişelerinden yapılan fatura ödemelerinde 1 TL'ye kadar işlem ücreti alınacaktır.

SONET E-Fatura Bilgilendirme

SONET E-Fatura sizlere tek tıkla, e-posta veya SMS ile faturanızı öğrenme kolaylığı sunuyor. Erişiminizle ilgili detaylar, kota ve ücret ayrıntıları, kısacası SONET ADSL hizmetiyle ilgili herşeyi doğa dostu E-Fatura'larınızda bulabilirsiniz.


SONET olarak doğanın korunmasına katkıda bulunmak için başlattığımız e-fatura uygulamasıyla, son dönem faturalarınızı oim.sonet.com.tr adresinde, size özel hazırlanmış SONET E-Fatura posta kutunuzda bulabilirsiniz. Buradan faturalarınızı kişisel e-posta adresinize yönlendirebilir ya da SMS ile bilgilendirilmeyi tercih edebilirsiniz.


Başvurunuz esnasında tercih etmiş olduğunuz gönderim yöntemiyle sizlere göndermeye başlayacağımız aylık ADSL hizmet faturanızın içeriğinde aşağıdaki detaylar yer alacaktır:

  • Aboneliğinizin başladığı tarihten itibaren o ayın sonuna kadarki döneme ait Kısmi Aylık Erişim Ücreti
  • İçinde bulunduğunuz aya ait Aylık Erişim Ücreti
  • Bağlantı Ücreti/Taksiti (bağlantı ücretinin alındığı durumlarda)
  • Modem Ücreti (modem ücreti alınan kampanyalarda)
  • Kota Aşım Ücreti (limitli paket aboneliklerinde aboneliğinizin başlangıç tarihinden o ayın sonuna kadar geçen süreye göre hesaplanan geçerli kotanızı aşmanız durumunda)
  • Aboneliğinizin başlangıç tarihinden aynı ayın sonuna kadarki dönem için Katma Değerli Servis Kısmi Aylık Kullanım Ücreti (katma değerli servis üyeliğiniz varsa)
  • İçinde bulunduğunuz aya ait Aylık Katma Değerli Servis Ücreti (katma değerli servis üyeliğiniz varsa)


İlk faturanız abonelik başlangıç tarihinizden ay sonuna kadar olan dönemi ve bir sonraki ayın tamamını kapsayacak şekilde düzenlenecektir. ADSL hizmet faturanız abonelik başlangıcını takip eden ay size gönderilecektir.

Ayrıntılı Fatura Bilgilendirme

  • Düzenli ayrıntılı fatura talimatı 0 850 277 6638 çağrı merkezi, online işlem merkezi ile SONET Ofis ve SONET bayilerinden alınabilmektedir.
  • Düzenli ayrıntılı fatura’nın basılı olarak gönderilmesi durumunda ücreti vergiler dahil 1,99 TL, e-fatura ile birlikte gönderilmesi durumunda ücretsizdir.